Mehmet Şef’in 2011’deki Hali Şoke Etti!

Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna ile birlikte “MasterChef” programında jüri üyeliği yapan Mehmet Yalçınkaya’nın yıllar öncesine ait görüntüleri izleyicileri şaşırttı. ShowTV’de yayınlanan Yemekteyiz programına katıldığı döneme ait bu görüntüler, Mehmet Şef’in gençlik yıllarını gözler önüne serdi.

MasterChef jürilerinden Mehmet Şef’in, uzun yıllar önce Yemekteyiz programında yarışmacı olarak yer alması, hayranları arasında büyük bir şaşkınlık yarattı. O dönemdeki uzun saçlı haliyle dikkat çeken Mehmet Şef’i, hayranları tanımakta güçlük çekti.

Son zamanlarda verdiği kilolarla gündeme gelen Mehmet Yalçınkaya’nın bu eski görüntüleri sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. MasterChef programında eleme adaylarının belirlenmesi sırasında, Mehmet Şef’in bu görüntüler hakkında yorum yapıp yapmayacağı merak ediliyor.

2011 yılına ait bu görüntülerde, Yemekteyiz programının “Şefler” özel bölümü düzenlenmiş ve Mehmet Yalçınkaya da bu bölümde yarışan şefler arasında yer almıştı.

Mehmet Şef’in Rakipleri Kimlerdi?

  • Executive şef Burçin Acar
  • Türkiye Avrasya Aşçılar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve eğitmen şef Muhsin Ertürk
  • Türkiye Aşçılar Federasyonu üyesi, Akdeniz Profesyonel Aşçılar Birliği Yönetim Kurulu Eğitmen Şefi ve Şefler Platformu Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Dırbalı

Mehmet Yalçınkaya’nın yıllar önce katıldığı bu yarışmanın ortaya çıkması, hayranları için nostaljik bir sürpriz oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir